Belépés

Egyéni OB 2018. elődöntő versenykiírás

A bajnokság elődöntőjére 2018. május 10–11–12–13-án kerül sor, négy fordulóban, Telekhalom mellett Bánhalmán, a Nagykunsági-főcsatornán. Az elődöntőt a Közép-Tisza-Vidéki Horgászegyesületek Szövetsége bonyolítja le. 

Az elődöntőből a legjobb 40 versenyző jut a bajnokság döntőjébe.

DSC_0677.jpg

 

A megújított versenyszabályzat elérhető az www.mohosz.hu honlapon. itt

A verseny időtartama 4 óra.

Limit:

Az etetőanyag és csali összetételének kizárólag természetes eredetű anyagokból kell állnia. Semmilyen fémes eredetű anyag, gyurma (paszta), műcsali nem használható. Bármilyen anyagból (polisztirol, gumi, szivacs stb.) készült műcsali (műcsonti, műszúnyog, műgiliszta stb.) használata tilos.
Etetőanyag: maximum 20 liter etetőanyag (bekevert, áttört, kész, nedves állapotban, beleértve földet, agyagot, kukoricát, magokat és ragasztókat, aromákat minden egyéb, a vízi környezetre és a növényzetre ártalmatlan, nem mérgező összetevőt) használható fel.

Élőanyag: összesen 2,5 liter élőcsali használható fel, melyből 1 liter lehet a vízilárva, amiből maximum 0,25 liter lehet a tűzőszúnyog és maximum 0,5 liter lehet a giliszta (nem összevágottan értendő) mennyisége. Ezen a mennyiségen felül a horogra szánt tűzőszúnyogot a FIPS.ed által hivatalosan elfogadott tűzőszúnyog limitáló edényben kell az ellenőrzésre bemutatni.


Edzésnapok: május 7–8. 10 órától.
Kötelező edzésnap: május 9. 10–16 óra között. 
A kötelező edzésnapra mindenki a számára kisorsolt helyen horgászik. A táblázatot itt tesszük közzé a nevezések lezárta után.
Az edzésen kizárólag a nevezett versenyzők, a versenyen megengedett feltételek mellett horgászhatnak.
Alapozóetetés edzésnapokon is csak 9:50–10 óra között lehetséges.


A verseny programja:

május 10. (csütörtök):
06:30 – regisztráció a büfénél
06:45 – rajthelyek sorsolása irányított sorsolással.


A sorsolás menete: 

1. húzási sorrendre
2. számhoz tartozó szektorokra
3. szektorhelyekre (minden forduló előtt szélső helyek kiemelésével)
08:00 – 1. hangjelzés: rajthelyek elfoglalása
08:45 – 2. hangjelzés: 5 perccel a csaliellenőrzés megkezdése előtt
08:50 – csali- és etetőanyag-ellenőrzés
09:50 – 3. hangjelzés: etetés kezdete
10:00 – 4. hangjelzés: verseny kezdete
13.55 – 5. hangjelzés: utolsó 5 perc a versenyből
14:00 – 6. hangjelzés: verseny vége
Mérlegelés


május 11–12–13. (péntek-szombat-vasárnap)

06:45 – rajthelyek sorsolása irányított sorsolással szélső és szélső melletti helyek kiemelésével
A program a továbbiakban változatlan.
A verseny végén (vasárnap) a mérlegelést követően egy ebédre vendégeink a versenyzők.
A verseny eredményhirdetéssel zárul, az elődöntő első három helyezettje serleget vehet át.

Nevezettek: 74 fő

Kötelező edzésnapra sorsolt horgászhelyek. 

A 1 MOHSZ000017 Szákovics Imre
A 2 MOHSZ000083 Malavolti Claudio
A 3 MOHSZ000633 Heimann József
A 4 MOHSZ000099 Katus Gyula Ifj.
A 5 MOHSZ000081 Malavolti Andrea
A 6 MOHSZ000166 Faragó Róbert
A 7 MOHSZ002362 Szabó József
A 8 MOHSZ000438 Luzsinszky Tamás
A 9 MOHSZ000629 Hajdú Tamás
A 10 MOHSZ000549 Dobos János
B 11 MOHSZ000469 Ferentzi Gyula
B 12 MOHSZ000219 Török Tibor
B 13 MOHSZ000188 Halász-Szabó Imre
B 14 MOHSZ000527 Kaló Zoltán
B 15 MOHSZ000163 Mészáros Gyula
B 16 MOHSZ000228 Ribi Tamás
B 17 MOHSZ000677 Varga József ifj.
B 18 MOHSZ000366 Kassai Adrián
B 19 MOHSZ000078 Timár Szabolcs
B 20 MOHSZ000036 Jerabek Antal ifj.
C 21 MOHSZ002552 Magyar Szilárd
C 22 MOHSZ001952 Szigeti Attila
C 23 MOHSZ000513 Nagy Krisztián
C 24 MOHSZ000730 Szalai Tamás
C 25 MOHSZ000058 Pocsai Márk
C 26 MOHSZ000054 Kókai János
C 27 MOHSZ000164 Magyar Gábor
C 28 MOHSZ000051 Fehér János
C 29 MOHSZ000242 Walter Tamás
C 30 MOHSZ001619 Fekete János
C 31 MOHSZ000021 Szilvási Szilárd Zsolt
D 32 MOHSZ000167 Faragó Zoltán
D 33 MOHSZ000241 Csomor Péter
D 34 MOHSZ000320 Vass Sándor
D 35 MOHSZ000161 Kovács Gergő
D 36 MOHSZ000029 Kovács Gergely
D 37 MOHSZ000857 Bagdi Árpád Gyula Dr.
D 38 MOHSZ000080 Buczkó Krisztián
D 39 MOHSZ000165 Magyar Balázs
D 40 MOHSZ000961 Monostori Bence
D 41 MOHSZ000382 Ujszászi Richárd
D 42 MOHSZ000861 Kovács Attila
E 43 MOHSZ000240 Csillag László
E 44 MOHSZ000022 Nagy András
E 45 MOHSZ000542 Sipos Dániel
E 46 MOHSZ000110 Nagy Benedek Zsolt
E 47 MOHSZ000250 Krausz Zoltán
E 48 MOHSZ000548 Lőrincz Dénes
E 49 MOHSZ001900 Babos Balázs
E 50 MOHSZ002498 Mónus Tamás
E 51 MOHSZ000157 Bajcsi András
E 52 MOHSZ001685 Filyó Tamás
E 53 MOHSZ000334 Szilágyi Zsolt
F 54 MOHSZ000987 Hajba Gábor
F 55 MOHSZ000032 Mezei Bence
F 56 MOHSZ000552 Egervári Ákos
F 57 MOHSZ000539 Gyulai Ferenc
F 58 MOHSZ002569 Felhősi  István 
F 59 MOHSZ000103 Ribli János Balázs
F 60 MOHSZ000115 Baruta Richárd
F 61 MOHSZ001615 Jánó András
F 62 MOHSZ000140 Csöregi Balázs
F 63 MOHSZ002441 Miloszrdni László
F 64 MOHSZ001228 Urfi Tamás
G 65 MOHSZ001108 Serfőző Ádám
G 66 MOHSZ000374 Ambrus Tibor
G 67 MOHSZ000251 Macskás József
G 68 MOHSZ000378 Erdei Attila Csaba
G 69 MOHSZ001113 Veres Gábor
G 70 MOHSZ000113 Kökény József
G 71 MOHSZ000901 Kiss Szabolcs
G 72 MOHSZ000084 Szénási Béla Ifj.
G 73 MOHSZ000376 Borda Zsolt
G 74 MOHSZ002603 Csordás Dávid